Sevdiği kimse ile hayırlı bir yuva kurmak isteyen kişi;
bu duayı düzenli olarak her gün 41 defa okumaya devam ederse kısa zamanda yuvasını kurmuş olur…

Bismillahirrahmanirrahim, Kul in-küntüm tühibbunellahe fettebiuni yuhbibkümüllah* Felemma raeynehu ekbernehu ve kata’ne eydiyehünne, haşa lillahi ma-haza beşaran inne haza illa melikün kerim*Yühibbunehüm kehubbillah, Vellezine amenu eşeddü hubben lillah. Velev yerallezine zalemu izyeravnel azabe ennel kuvvete lillahi cemia* Kad şeğafeha hubban* Ve elgaytü aleyke mahabbeten minni, Ve li tüsnea ala ayni* İnneke ala küllü şey-in kadir. Birahmetike ya erhamerrahimin. Ve bi elfi elfi la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.

Ayrıca eşler arasındaki geçimsizlik içinde okunur, dargınları barıştırır, kuvvetli bir muhabbet oluşturur.Müşteri saatinde okunması uygundur.

Arananlar:sevdiğimle evlenmek için dua,sevdiğinle evlenmek için dua nihat hatipoğlu,sevdiğinle evlenmek için okunacak dua nihat hatipoğlu,sevdiğin kişiyle evlenmek için dua nihat hatipoğlu,sevdiğimle evlenmek için okunacak dua,nihat hatipoğlu sevdiğin kişiyle evlenmek,Prof nihat Hatipoğlundan sevdiğinle evlilik için dua
Etiketler:
   6274 Görüntüleme

#Kısmet Duası Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yorumlar

  1. Oltun Çanga dedi ki:

    Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

  2. DEMİR dedi ki:

    Dostlar bende yaptırdım evet aynen öyle burak hoca dürüst saygı değer birisidir güvenilir medyum arıyorsanız burak hocayı tek geçerim. Ben eski sevgilimi kendimden sogutmak için yaptırdım sonuncu günündeyim şu anda hiç bir şekilde aramıyo etkisini gördüm çok şükür. Hocamla da iletişim halindeyiz güzel birşey bu. E-mail: baglama@baglamadualari.gen.tr

  3. HANİFE dedi ki:

    BURAK HOCAM SENDEN ALLAH BİN BEŞŞÜZ KERE RAZI OLSUN . DERİMİZE DERMAN OLDUN