Latife; içinde gerçekten İSM-İ A’ZAM bulunan isimlerden meydana gelmektedir. Bu isimlerde, keşif ehli kimseler için Cenab-ı Hakk’ın rızasına daha yakın olma imkanı, diğer isimlerdekinden daha fazladır. Cenab-ı Hakk’ı zikretmek için en büyük vasıta, O’ndan beklenenlere ulaşmak için de en kuvvetli vesile bu isimlerdir. Aşık Etmek yönünde zikredebilirsiniz.
El-mühıytu, el-Alîm, er-Rabb, eş-Şehîd, el-Hasîb, el-Fe’al, el-Hallâk, el-Hâlık, el-Bâriü, el-Musavvir

Etiketler:
   1734 Görüntüleme

#Aşk Duası Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yorumlar

  1. Elvan Çatal dedi ki:

    Selam ben burak beyi arkadaşım samet sayesinde tanıdım. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmalarını sürdürmüş. Kendisi bir çok havas konusunda artık uzman olmuş ve vergi levhası olması devlet izinli çalıştığı anlamına geliyor. Yaptığı çalışmaların etkili olduğunu anlıyor insan zaten benimde hemen 14 günde olmaya başlamıştı kullanma tarifini kargo bana geldikten sonra verdi uymam gereken kuralları anlattı çok iyi hoca başarılı hoca tavsiye ediyorum burak beyi.

  2. HAKKI dedi ki:

    Merhaba burak hocayla yaklaşık 5 yıldır tanışıklığım var gerçekten işini düzgün yapan üstadlardandır benim için. Havas konusunda tek geçerim gerçekten ilim irfan sahibi birisidir. Bana teyzemin gelinine halamın oğluna ve çevremde yakın bildiğim bir çok insana yardımcı oldu ve başarısı kesinlikle tartışılmaz. Ben çok sıkıntılar çektim zamanında başıma bir çok kötü olaylar geldi. İşlerim kötüleşti kazancım düştü daha sayılacak bir çok şey var anlatmaya kalksam roman olur. Demem o ki lafı fazla uzatmadan burak hocam bana vefk tılsımı hazırladı ve sıkıntım çok kısa sürede bitti iş böyle olunca bende güvenerek tüm çevreme akrabalarıma bile önerdim yönlendirdim. Allah eline koluna zeval vermesin. Telf: 05533718994