İnsanlar içinbu tür yöntemlerin merkezinde, ne yapılırsa yapılsın başarılamayan bir takım isteklerin gerçeğedönüştürülme arzusu vardır. Bu noktada da pek çok kişi için büyüler ön plana çıkmaktadır. Tarihin ilkgünlerinden bu zamana kadar çeşitli büyülerin dikkat çektiği farklı toplumlarda, insanların istek ya daarzularını hayata geçirmek amacı ile medyumlara giderek büyü yaptırdıkları rahatça görülebilir.Günümüzde de sıklıkla başvurulan büyü türleri arasında en çok da bağlama büyüsü kendinigöstermektedir. Çünkü bağlama büyüsü genel anlamda iyi niyetli bir uygulama olduğu için insanlarınbirbirlerine, evlerine bağlanmalarında gerek duyulan bir uygulama olarak görülebilir.Medyumların deneyimleri ve yetenekleri ile uyguladıkları pek çok büyü türü için çeşitli örneklerortaya çıkarken, büyülerin de bu anlamda öne çıktığı günümüzde insanlar duygu durumları veistekleri doğrultusunda büyü seçiminde bulunabilirler. Bağlama büyüsünün özünde daha güzelbirliktelikler, sorunsuz beraberlikler yer aldığı için medyumlar da buna göre uygulamalara girişirler.Şimdi siz de sevdiğiniz iki insanı birbirine bağlamak, evinden ayrı takılan insanları evlerine vesevdiklerine bağlamak için bu tarz büyülerden istifade edebilirsiniz.

Etiketler:
   1228 Görüntüleme

#Bağlama Büyüsü Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yorumlar

  1. gulnare dedi ki:

    Esim ancag anasinin dedyini edir.isdyrem tek menim dedyimi etsin.ve gozu menden basqasini gormesin.benim ucun deli divane olsun.

  2. DENİZ dedi ki:

    Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.