Genel

Sana Geri Dönsün Duası

Ayın büyümeye başladığında zağferan misk ve normal su karışımı ile yazılır güzel kokulu bi buhurla buhurlanır ve ıtr denilen bitkinin kabuğu ile veya sevdiğinizin veya eşinizin bir elbisesi ile sarılıp havaya asılır

بسم الله الرحمن الرحيم يد الله قبل يدي و لله الأمر من قبل ومن بعد اللهم إن السماء سماؤك والأرض أرضك والسهل سهلك والبر برك والبحر بحرك والعباد عبادك و أنت لا اله إلا أنت أسألك اللهم بنور جلالك وعظيم سطانك أن تجعل البلدان والمدن و القرى ضيقة على فلان بن فلانه حتى يرجع إلى زوجته فلانه بنت فلانه اللهم اجعل عليه الدنيا أضيق من حلقة الخاتم على الاصبع ونفخ في الصور فجمعناهم جمعا اللهم حير فلان بن فلانه كما حيرت الجمل في عقله والطير في وكره والولد على محبة أمه حتى يرجع إلى بيتها ومكانها الذي خرج منه ونفخ في الصور فإذا هم من الأجدات إلى ربهم ينسلون قالوا ياويلنا من بعثنا من مرقدنا هذا ما وعد الرحمن وصدق المرسلون إن كانت إلا صيحة واحدة فإذا هم جميع لدينا محضرون.

ilk yeşil ile olan yere önce annenin adı sonra senin adın(örnek senin adın ali annenin adı ayşe ayşe بنت ali)

ikinci yeşil yere eşinin annensinin adı بن sonra eşinin adı

şeklinde yazılır

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba