Her kimin mühim bir işi, bunalımlı bir hale müncer olsa on gün içinde ve her gün bu duayı 100 defa okusa ALLAH c.c. nın izniyle o kimsenin muradına kavuştuğu çok kere denenmiştir ve diyenlerde çoktur. Devamlı yatarken okuyan aynı gece istediği şeyleri rüyada görür denildi.Sırlı dua BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM YEF ALÜLLAHU MA YEŞA Bİ KUDRETİHİ, VE YAHKÜMÜ MA YURİDU BİİZZETİHİ.

Arananlar:yef alullahu,yef alüllahü ma yeşa,bismillahirrahmanirrahim yef alüllahu ma yeşa bi kudretihi ve yahkümü ma yuridu biizzetihi,ısıtma duası,yef alüllahu ma yeşa bi kudretihi ve yahkümü ma yuridu biizzetihi,yefalüllahü,www sirlidilekdualari com,yef alüllahi ma yeşa
Etiketler:
   2763 Görüntüleme

#Genel Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yorumlar

  1. JANSELİ dedi ki:

    ve bana dusman gibi davraniyor du yani anlayamadım kimileri diyorki baska bir kadin bulmush belki ama beni cok severdi oyle bish yapmaz derdim cocuk gibi davranioyrdu bensiz duramuyordu ben tanış olmuşum burax hoca ile ama smdi bam baska bir adam sanki haline geri döner çok rahat olduk ikimizde sagol ederim . sevenleri kavuşturanda sevabı büyüktür iyi künler.