Bu ismin adedi 489, saati utarittir. Muhabbet ve sevgi için; “Yâ Fettâh” diye okunmalıdır.
Bu mübarek ism-i şerif, Cuma günü yazılarak taşınır, “Yâ Fettâh” diye okunmaya devam edilirse, garip şeyler müşahede edilir. Bu ism-i şerifin hadimi olan “Temhayâiyl” gelerek hacetini yerine getirir.
Bir sıkıntı ve darlık içinde bulunan bu mübarek ism-i şerifi okumalıdır. Muhakkak Cenab-ı Hakk, sıkıntı ve darlığı ortadan kaldıracak sebepler ihsan eder.

Arananlar:kocanla iyi geçinme duası,kocamla iyi geçinmek için dua,kocayla iyi geçinme duası,kocayla iyi geçinmek için dua,iyi geçinmek için dua,eşlerin iyi geçinmesi için dua,esle iyi gecinme duasi,eşle iyi geçinmek için dua,kocayla iyi geçinmenin yolları,gençlere iyi gecinme duası
Etiketler:
   4542 Görüntüleme

#Muhabbet Duası Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yorumlar

  1. BELFÜ dedi ki:

    Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

  2. GÖKOVA dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar çok düşündüm yorumları okudum hatta 2 ay boyunca Burak bey e yazdım nasıl olur olur mu diye..sonra yaptırmaya karar verdim başka şansım yoktu.sevdiğim adam bi anda eski sevgilisine döndü. ve ben yemez içmez gezmez oldum aşırı kilo verdim.sanki kara sevdaya tutuldum.unutmaya hiç çalışmadım onu untmak istemiyordum zaten hergün gördüğüm biri olduğu için de mümkün değildi unutmak.her an ağlıyor kahroluyordum.sonra arada konuşmaya görüşmeye başladık.kıza verdiği sözler olduğunu bana aşık olduğunu ama ondan asla ayrılmayacağını söyledi.nasıl olabilir? daha çok kahroldum sevdiğim adam da beni seviyor ama birlikte olamaıyoruz.bana çok dengesiz davranıyordu bi iyi bi kötü.sonra bi kaç köy hocasına gittim diğer kızın büyü yaptığını söylediler.sonra Burak beye de yazdım temizleyebilceğini söyledi ve işleme başladık.his olarak sorarsanız eskisi kadar karamsar değilim. şimdi sonuca gelceğim çok fayda gördüm evet 2 nci okumadan sonra ilk başladı harmura celbinin bu kadar etkili olacağını düşündüm biliyorsun baya araştırdım ama bende böylesine tesir etmesi gerçekten çok mutlu etti beni. çok sağolun hocam ne diyim Allah razı olsun…