Muhabbet Duası

Karımla muhabbetimi nasıl arttırırım

Bu dua ile ile karı koca arasında sürekli sorun yaşayan insanlar Allah’ın izni ile sorunlarını haledeceklerdir. Yüce Allah sizi korusun ve ilişkinizin yolunda gitmesini nasip eylesin.
Hz. Ali tarafından söylenen bu dua Allah’ın izni ile işinize yarayacak türdendir. Kısa süre zarfı içerisinde sevdiğiniz yada bulamadığınız sevgiyi bulacaksınızdır.
Hazreti Ali, bir tefeül etmek, yani talihine, niyetine bakmak usulü göstermiş. Bir niyete bakmak isteyen şâhıs, br kâğıt alacak . Üç bir okuyup bunu ehl-i beytin ruhuna hediye edecek ve kalemi eline alıp; “Yarabbi, şu işim nasıl olacaksa bana bildir.” üç sıra sayısız olarak noktalayacak. (yani saymadan lâ-lettâyin noktalayacak.
………………………………….
…………………… (ikinci satır, birinciden daha kısa)
……….. (üçüncü satır, ikinciden daha kısa)
Yukarıda gösterildiği üzere sağdan başlayıp birinci, ikinci ve üçüncü sıralar daha az olmak üzere noktaladıktan sonra 8 nokta sayıp ayıracak. (8′er 8′er)
Sonra (örneğin geriye) 5 nokta kaldı. 5 numaraya bakacak.
Yukarıdaki yazıya göre her yıldızın tâlihi:
1. O niyet sâhibinin yıldızı tâlihi Zühre’dir. Murâd ve maksadı şüphesiz hâsıl olacak.
2. Tâlihi Merih’tir. Bunda (bu niyette) hayır yoktur. Bu işi yapmasın; (çünkü) zarâr görüküyor.
3. Yıldızı Arz (Dünyâ) dır. Bu tâlih sonunda işi olacaktır. Fakat evvelâ çok zahmet çekecektir.
4. Zühâl’e mensuptur. Hem iyi ve hem fenâdır. Bu işte sabır etmesi lâzımdır.
5. Müşteri yıldızı âhkâmına tabiidir. Saadet görünüyor yolu. İşi açıktır. Sıkıntı ve kederden kurtulacak, birçok nimete kavuşacak.
6. Kamer, yani Ay’dır. Cenab-ı hak, ona yardım edecek, işlerin düzelecek ve güzelleşecek.
7. Utarid yıldızına tabii olan bu tâlih, sana müjde diyor. Allah’tan ne dilersen bulacaksın. Hayırlıdır.
8. Sekiz kalırsa bu işi sakın yapma. Şer gözüküyor. Bu işi yaparsan iyi gelmeyecek.
arkadaslar noktaları 8 er 8 er çizerken örneğin üst sırada 5 kaldıysa 2. sıradan 3 çizeceksiniz en alttaki sırada sona kalan geçerlidir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Karaman merkezden ben Hacı Bayram. Mrb web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım 06-01-2018 01:00:59

  2. Merhabalar, sevdiğim eşimi kendime bağlamak için burak beyle çalışmaya karar verdim. Beni burak beye iten bir güç vardı sanki. O kadar medyum ve hocayla görüştüm fakat hiç birisi medyum burak hoca kadar içten gelmedi. Açıkcası bundan etkilendim ve denemek istedim. Sonuç olarak çok iyi yerlere geldim burak hocamın kısmet açma celbini herkese öneriyorum gerçekten başarılı bir medyum güvenilir şahsiyettir. Kısmet açma şans celbim etkisini 18 günde gösterdi çok kurumsal bir şirkette çalışmaya başladım ve hızlı bir şekilde yükseldim. Çok mutluyum. 0553 371 89 94 arayın bence

  3. Ben azerbeycandna yaziyorum 6 yillik bir beraberliyim var benden once evliydi simdi de karisyla bosanmamistir ben onu oylesi kabul etmisdim 2 ci kari gibi ilk karisi beni öğrendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba