Soğutma Duaları

İstemediğin Birini Kendinden Uzak Tutma Duası

Kalp kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz misalidir. Hayatımızda da bunun gibi olaylar yaşarız. Sizi sürekli üzen sizi kıran birisi vardır ama sizden hiçbir şekilde vazgeçmez. Sizi saplantı haline getirmiştir ve her defasında aynı şeyleri yaşarsınız. Ayrılmak istersiniz ama ayrılamazsınız hatta bunu söylemeye bile çekinirsiniz. Tek çare artık onun sizi bırakması onun sizden soğumasıdır. O sizden soğuduğunda size ilgi duymaz hale gelir ve sizi saplantı haline getirmekten vazgeçer.. Bu yönde yapılan işlemlerden ziyade okuma ile yapılabilecek uygulamalarda bulunur. Bir kimseyi kendinizden soğutmak niyeti ile aşağıdaki duayı … zamanında … defa okuma yapabilirsiniz.
Allâhumme eslih lî dîniyel-lezî huve ‘ismetu emrî, ve eslih lî dunyâyel-letî fîhâ me’âşî, ve eslih lî âhiratiyel-letî ileyhâ me’âdî, vec’alil-hayâte ziyâdeten lî fî kulli hayrin, vec’alil-mevte râhaten lî min kulli şerr.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Benim sevdiğim vardı ve biz evlilik kararı almıştık. Sonrasında bir kaç gün içinde tüm bağlarımız koptu.. Aylardır arıyordu fakat açmadım telefonlarını sonrasında ise tamam dedim konuştuk ve onu affetmemi istedi yaptıklarından dolayı. Büyü yapıldığını söyledi ona ve o kadınla her şeyi yaşamış. Bana büyü yaptılar dedi gözüm ondan başkasını görmüyordu kim ne derse karşı çıkıyordum onun yanına kaçmış en sonunda. Beraber yaşamışlar bir hafta sonra ailesi onu hocalara götürmüş ve büyü bozulmuş kusmuş karnı çekilene kadar kusmuş ve kan ve sarı sıvı gelmiş. Ben mahvoldum. Ne yapacağımı bilemiyorum hoca demiş ki sakın o kadının resmine ya da telefonlarına bakma yoksa eskisi gibi olursun demiş.. Ne yapacağımı şaşırdım. Sevdiğim adama sonuç olarak o kadınla isteyerek konuştuğunu görüştüğünü düşündüğüm için hayır dedim. Ve tekrar o kadına döndü bu seferde ben pişman oldum geri getirmeye çalıştım ama işin içinde büyü olduğu için korktum bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine Burak hoca ile tanıştım bize harmura aşk celbi yazdı çok etkili bi vekf miş daha dualarımın bitmesine 5 gün vardı çıktı geldi önce korkmuştum ama şimdi 1 aydır birlikteyiz sanki ilk günlerimiz gibi yaşıyoruz çok çok çok tşk ediyorum Burak hocaya.

  2. Merhaba;

    ben beş yıllık evliyim eşimin ilk evliliğinden olan çocuklar anneleriyle yaşıyor ama bütün ihtiyaçlarını biz karşılıyoruz bende eşimde çalışıyoruz eşim boşanırken evini arabasını boşanma karşılığı bırakmış biz kirada yaşıyoruz.ne kadar versekte iliğimize kadar sömürüyorlar kendimize harcama yapamıyoruz ama onlarıda hiçbirşeyden mahrum bırakmıyoruz benimde geçindirmek zorunda olduğum bir evim var ve her defasında ne yaptınızki eşime babalıkmı yaptın aç bırakıyorsun bize para pul hiçbirşey vermiyorlar sağa sola el açıyoruz gibi laflar söylüyorlar üç çocuğu var iki küçükler okuyorlar büyük kız boşandı annesiyle yaşıyor ve ne annesi nede kendisi çalışmıyor ama dilleride durmuyor eşimde iki küçükler için herşeyi yutuyor her dedikleini yapıyor ama ben artık yapmasını istemiyorum eşimin ağzını dilini bağlamışlar cevap dahi veremiyor ne söylerlerse söylesinler olur deyip kabul ediyor ben yuvamın ve huzurumun daha fazla kaçmasını istemiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz küçüklerin ihtiyaçlarını yine karşılamak istiyorum ama annesiyle büyük kızın artık bizden uzak durmalarını istiyorum onları bakmak zorunda olduğumu düşünmüyorum ve mecburda değilim kocam da değil lütfen bana yol gösterirmisiniz eşimin aklını başına toplamasını artık onların ağzına bakmamasını istiyorum ne yapabilirim allah rızası için bir yol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba