Evlenmek her kulun hakkıdır. Evlenip bir aile kurmak düzenli aile kurmak huzurlu aile kurmak her kulun hakkıdır. Ancak hayırlı bir kısmetle evlenmek için Allah’a daima dua etmeli ve karşınızda hayırlı bir kısmet çıkması için dilek dilemelisiniz.
3 cuma sala vakti yeni ve beyaz bir mendil üzerine 489 kez Ya Fettah 41 kez fatiha okunur sonra allahümme iftah bismikel fettah ukdete[kime okuyorsan filanın kızı filane denilecek] velestaha ba’len saliha bi hakkı kelamikel kadim ve resulukel kerim ve bi elfi la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellem okunur bu mendil göğüs üzerinde cilde temas etmek üzere yalnız okuma zamanlarında çıkacak hep orda kalacak 22. gün sandığa veya dolabına koyarak muhafaza edilecek kısa zamanda hayırlı bir talibi çıkar.

Arananlar:necmettin nursaçan kısmet duası,necmettin nursaçan duaları yazılı,koca bulma duası,Hayırlı eş bulma duası,necmettin nursaçan evlilik duası,hayırlı eş bulmak için dua,necmettin nursaçan dilek duaları,hayirli bir eSbulmak icin dua,necmettin nursacan ask duasi,necmettin nursacan hocadan evlilik dualari
Etiketler:
   3708 Görüntüleme

#Aşk Duası Kategorisinden Daha Fazla İçerik