Genel

Hakkınızda hayırlı olanı rüyada görmek için dua

bu dua sayesinde dileğiniz olup olmayacağını rüyanızda göreceksinizdir. Dilediğiniz dilek den sonra bu duayı okuyarak yatıyorsunuz. Ve hakkınıza hayırlısı olanı rüyanızda göreceksinizdir.

Mühim bir dileğinin nasıl sonuçlacağını öürenmek istersen: Yâsîn sûresini okuyup, her Mübin’e geldiğin zaman 102 defa Mübin ismini tekrar edersin. Yâsîn sûresini okuduktan sonra 35 defa salavati şerife getirir ve en sonunda şöyle dersin:

اَللَّهُمَّ بِحَقِّ هَذِهِ السُّورَةِ اِنْ كَانَ هَذَا اْلاَمْرُ خَيْرًا فَأَرِنِى بَيَاضًا اَوْ خَضْرَةً وَاِنْ شَرًّا فَأَرِنِى سَوَادًا اَوْ حَمْرَةً

Allâhümme bi hakki hâzihis sûreti in kâne Hâzal emru hayran fe erinî beyâdan ev hadraten ve in seran fe erinî sevâden ev hamrah.
Okuduktan sonra kıbleye karşı sağ yanı üzerine yatar ve Allah c.c. ın izniyle niyetindeki şeyi görürsün.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

  2. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: baglama@baglamadualari.gen.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba