Genel

Fatihai Şerife’ nin özel bi terkibi Aşk İçin

Fatiha-ı Şerifenin, muhabbet nevisi üzerine çok takdir edilen bir tertibini, şu dakikalarda paylaşıyorum, Allah (C.c.) yolumuzu açık etsin inş’Allah.
Bu tertibin okunma sayısı 7 ve 7’nin katları şeklindedir, sonuca daha çabuk ulaşmak için bu katlar sayısı kadar tekrar edilebilir.

– sevilen kişinin ismi – >>> yazılı yerlere; sizi sevmesini istediğiniz, size ruhen ve bedenen tam bir itaat halinde, aşk ve sevgiyle bağlanmasını istediğiniz yada size geri dönmesini istediğiniz; sizi terk etmiş yitik bir sevgilinin yada eşin, ismini yazıyorsunuz yada o şekilde okuyorsunuz.

– senin ismin – >>> yazılı yerlere; sizin kendi isminizi yazıyorsunuz yada o şekilde okuyorsunuz.

Fatha-ı Şerifenin Çok Takdir Edilen Muhabbet Nevisi Üzerine Hazırlanmış Bir Tertibi; aynen olduğu gibi aşağıdadır:

Bismillâhirrahmânirrahıym. Elhamdü lillâhi rabbil âlemin. Yahmedii ve yütıy’u – sevilen kişinin ismi – li – senin ismin – tâaten lillâhi teâlâ ve li fâtihatil kitâbiş şerîfeh. Er rahmânir rahıym. Yerhamü – sevilen kişinin ismi – li – senin ismin – tâaten lillâhi teâlâ ve li fâtihatil kitâbiş şerîfeh. Mâliki yevmid dîn. İmteleke – sevilen kişinin ismi – li – senin ismin – imtilâke ubûdîyyetin ve re’fetin ve rahmetin ve şefkatin tâaten lülâhi teâlâ ve li fâtihatil kitabiş şerîfeh . Îyyâke na’büdü. Ya’büdü – sevilen kişinin ismi – li – senin ismin – tâaten lülâhi teâlâ ve li fatîhatil kitâbiş şerîfeh. Ve iyyâke nesteıyn. İsteâne – sevilen kişinin ismi – billahi ve bi sirri fatîhatil kitâbiş şerifeti alâ – senin ismin – en yütıy’ahû rağaben ve rehaben sirran ve cehren tâaten ve mehabbeten lehâ ve ikbâlen fil ef âli vel akvâli vesteâne billahi aleyhi ve bi sirri fatîhatil kitâbiş şerîfeti ve fil imtisalı lehâ ve tahte irâdetihâ ve liyekûne mutâvean lehâ kel a’mâ vel asammi bi sirri fâtihatiş şerîfeh. İhdinas sırâtal müstekıym. İhtedâ vestekâme – sevilen kişinin ismi – li – senin ismin – istikâmeten tâmmen ve mehabbeten kâmileten ve ubûdiyyeten ve sem’an ve hudûan fi kavlihâ min gayri rucûın tâaten lülâhi teâlâ veli sirril fâtihatiş şerîfeh. Sırâtallezine en’amte aleyhim. En’ım – sevilen kişinin ismi – li – senin ismin – bi cemiy’ı mâ yatlübü minhâ ve mâ yercûhâ tâaten lillâhi teâlâ ve li fatîhatil kitâbiş şerifeti mehabbeten ve şefkaten ve rahmeten. Ğayril mağdûbi aleyhim velad dallın. Dal, dal, dal yâ – sevilen kişinin ismi – fi mehabbeti ve aşkı – senin ismin – tâaten lillâhi teâlâ ve li fâtihatiş şerîfeh. Amîn. Ve neza’nâ mâ fisudûrihim min ğıllin ıhvânen alâ sürurin mütekâbilin. Lev enfakte mâ fil erdi cemîan ma ellefte beyne kulûbibim ve lâkinnellâhe ellefe beyneküm innehû azîzün hâkim. Rabbena inneke câmiun nâsi li yevmin lâ raybe fîh. İnnellâhe la yuhlifül mîâd. Allâhümmecma’ beynehümâ inneke ala külli şeyin kadir. Bi rahmetike yâ erhamer râhımîn. Sübhâne rabbike rabbil izzeti açıma yasıfûn. Ve selâmün alel murselin. Vel hamdü lillâhi rabbil âlemin. Ve sallellâhü alâ seyyidinâ mubammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ve selleme tesliymen kesîrâ.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Selamlar hayırlı günler ben 1.5 yıllık evliyim severek evlendik ve şuan 9 aylık bir oglumuz var fakat evlatlık oldugu analıgı aşırı kıskanclık yapıp her türlü boşatmaya calıştı yapamayınca büyülere sardırdı kendini etkilide oluyor hic yok yere eşim kavga cıkartıp beni dövüyor bebegimizi sıs diye yetlere fırlatıyo ne ilgi ne bir yakınlık resmen düşmanız ona anasına bir laf dahi söyletmiyo digeride gülüyor halime spnrada özür dileyip aglıyor ne oluyor bilmiyorum kendimi tutamıyorum diye boşanmayıda kabul etmiyor derken burak hocam ayırma celbi hazırladı bana artık bu tek çaremdi kendi isteiğiyle sorunsuz şekilde gitmesi lazımdı ve hocam hazırladı bana kayseriye kargoyla gönderdi kendisi konyada olduğu için celbte 90 gün süre varmış benim ilk başta olmayacak sandım ama hocam sabır etmemi söyledi ve ettimde şimdi 34 günüm ve yarın avukata gideceğiz yani istediğim oldu gerçtekn çok iyi bir hoca bir abi gibi samimiyetten abi diyorum burak abi dürüst adamdır. telefonu 0553 371 89 94 dür çekinmeden arayn. baglama@baglamadualari.gen.tr

  2. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba