Sevgi Duası

Eşlerin Arasını İslah Etmek İçin Dua

Karı koca arasını ıslah etmek veya evden giden eşi geri getirmek buğz ve adaveti kaldırım yerine muhabbet olsun istersen… Abdest al, sonra kıbleye karşı oturup gül suyunda halledilmiş (karışmış) bir kağıt üzerine aşağıdaki Fatiha-i şerifeyi yaz; Bismillahirrahmanirrahıym. Elhamdü lillahi rabbil-alemin yuhmedu …..(buraya daha önceki konularda sölediğim gibi isimler gelecektir )…… Taatallahi ve lifatihatil kitabiş şerife errahmanirrahıym yerham …………(isimler yazılacak…….. Taatallahi ve lifatihatil kitabişşerife maliki yemiddin ümmetike ………(isimler yazılacak)…..taatallahi ve lifatihatil kitabiş şerife iyyake na’büdü tü’ıyd …(isimler yazılacak)…taatallahi ve lifatihatil kitabişşerife ala …(isim yazılacak).. liyekune mutavean ve tahte iradetihi fil akvali taatallahi ve lifatihatil kitabiş şerife ihdinas sıratal müstekıym ihtedi ve istikam …(isimler yazılacak)… istikametihi muhabbetihi ve sima’i kavli taatallahi ve lifatihatil kitabiş şerife sıratalleziyne en’amte aleyhim en’ame …(isimler yazılacak)…bicemiy’ı ma yütlap minhü ..(isim yazılacak)… virdim taatallahi ve lifatihatil kitabişşerife muhabbetihi ve şefkatihi ve meveddetihi ve rahmetihi ve re’fetihi gayril mağdubi aleyhim ve leddalline dalle …(isim yazılacak)… fi muhabbeti …..(isim yazılacak)… taatallahi ve lifatihatil kitabiş şerifeti amin ve neza’na ma fi sudurihim minğıllin lev enfakte ma fil’ardı cemiy’an… hakim….. bu şekilde yazmayı bitirince bir parça öd ağacı ve erkek günlük ile tebhir ettikten sonra (tütsülemek) bir dikiş iğnesi ile o kağıdın tam ortasından delip matlup olan zaatın tarafından esen rüzgar altı bir mahle as. bi iznillahi teala madlubun hasıl olur.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

  2. Arkadaşlar ben daha öncedbn birkaç hocaya vefk yaptırmıştım olmamıştı yada yapamadılar emin değilm herneyse burak hocamla görüştk anlattım skıntımı bana celb diye bişi yaptı bekleme süreside uzunmuş biraz ama sabrednce olcak inancm geldi bu celb hocamında anlattığı gibi çok etkili oldu 26 ncı gündeyiz şuanda maşallah nazar değmesinde herşey arzu ettiğim gibi hocama burdn saygı ve sevgilermi gönderiyorum allah razı olsun vesile olduğu içn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba