Aşk Duası

Erkeğin sevgisini nasıl kazanırım

bir kimsenin sevgisini ve muhabbetini celb etmek istediğinde perşembe gününü oruçlu geçirim zeytin veya hurma ile iftar ettikten kuru ekmek veya suda haşlanmış sebze gibi hafif bir yemek yedikten sonra ve yatsı namazını kıldıktan sonra tenha bir mahalde kıbleye karşı diz üzerine oturulur ve niyet ettim falandan olma falanı sevgi,aşk ve muhabbetle kendime celb etmeye diye bir niyet edilir ardından nas suresi okunmaya başlanır 100 kez okununca şu dua bir kez okunur.eciybu ve tevekkelu eyyühel vesvasil hannasi bikalbin fülan ibni fülanehü bil mahabbeti velmeveddeti ve atfu kalbehü ala bihakkı hazihis suretiş şerifeti.okunur ve nas suresi yine okunmaya başlanır 100 olunca yine aynı dua okunur böylece nas suresi her 100 de bir yukarıdaki dua okunarak 1000 e tamamlanır.
okuma erkek içinse kalbehü kandın için ise kalbüha denecektir ve yine kadın için okunuyorsa fülan binti fülanehü denecektir.yani ilk önce istediğiniz kişinin adı binti/ibni sonra annesinin adı söylenecektir.allah hayırlısıyla birlikte versin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hocam sayenizde yapmış olduğunuz rızık açma celbi tutuyor tam 3 aydır işler kesat bi şekilde dükkanın içinde ben elemena, eleman bana bakarak geçirdik şimdi işlerimiz açılmaya başladı. Alacaklıların telefonlarına çıkmamaktan yorulmştum, çok şükür şimdi faturalarımıda ödüyorum kiramıda her şey için çok teşekkür ediyorum hocam sayenizde yüzümüz güldü yolunuz açık olsun sizi tüm tanıdıklarıma yönlendireceğim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba