Teshir ve aynı zamanda celp için çok etkili olan bu uygulamayı Allah’a dua ederek kesinlikle yapmalısınız yüce Allah sizin bu dualarınız hayırlı ise inşallah kabul edecektir.
Sabah namazından sonra 100 öğle namazından sonra 150 yatsı namazından sonra 200 defa aşağıda ki ayeti kerimeyi okuyan ve buna üç gün devam eden kimse mutlaka matlubuna celp ve teshir eder.
Okumaya başlamadan evvel sol elininin tırnağına (baş parmağı) ECHEZATİN yazılır.Yine bu parmağın içerisine yani et olan bölümüne matlubun ve annesinin ismi yazılır ve okurken parmak avuç içine gömülür.

Kul in küntüm tuhibbunallahe fettebiunii yuhbibkümüllah ve yağfir leküm zünubekum vallahü Gafurün Rahim.

Arananlar:çok etkılı dualar,echezatin,en etkılı celp,echezatin ne demek,celb duası,echezatin nedir,anında celp eden dualar,en teysirli ayet -i kerime,tesirli celp dualari
Etiketler:
   3476 Görüntüleme

#Genel Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yorumlar

  1. DEREN dedi ki:

    Arkedaslar ben 43 yasinda bir erkeim bogune kadar hiç evlenmedim kısmet olmadıydı kimse denk gelmeyordu Burak hocanın gısmet açma evlilik fekfini uyguladık hergün dualarımı okuyor bel seviyesin taşıyorum bogun 25. Gunumde çok şükür anam hayırlı habeı verdı hocama soz verdım tutarsa yorum yazacam dıye hocam teşekkür ediyorum sana Allah senden razı olsun işallah devı gelince tekrar yazacam saygılar hürmetlerimi sunarım herkeze darısı olmayanların başına