Genel

Büyücülerin büyülerinden korunma duası

Büyülerden korunmak için etkili bir duadır. Usta büyücülerin büyülerinden bile korunacaksınızdır. Yüce Allah sizi kötü büyülerden korusun. Melekler daima yanızda olsun.
Büyüden kurtulmak için, diger hastaliklarda oldugu gibi sebeplere yapismak lâzimdir. Bunlardan bazilari sunlardir:
Sabah aksam okunmasi gereken bazi ayetler vardir onlarin okundugu zaman yapilan büyü sizi etkilemez. Mesela sabah ve aksam 7 Ayetel kürsi 3 felak 3 nas okunmasi durumunda Allah’in izniyle büyü tutmaz. En dogrusunu Allah bilir. Etrafiniza dikkat etmek, inanlarin sizi kiskanmamasi için çabalamak (elinizden geldigince), süphelendiginiz kisilerin verdigi yiyecekleri yememek. Vs. Devamli Allah zikri ile mesgul olmak : Allah zikri ile mesgul olan bir kalbe cin ve seytan ulasamaz. Orada tutunamaz. Asagiya yazdigim usullerden durumunuza uygun olanlari yada yapabileceklerinize emin oldugunuz bir sekli uygulayabilirsininiz.

1) Bir miktar suya Âyet-el kürsî, ihlâs ve Mu’avezeteyn [Nas ve Felâk] sûrelerini okumalidir. Büyü yapilan kimse bundan üç yudum içmeli, kalan su ile gusledilmelidir.

2) Sedir agacinin yesil yapragindan yedi adedi iki tas arasinda ezilip su ile karistirilir. Üzerine Âyet-el kürsî, Ihlâs ve Kul-e’ûzüler okunur. Üç yudum içip geri kalanla gusledilir.

3) Üç kere Salevât-i serîfe okumali, sonra yedi Fâtiha, yedi Âyet-el kürsî, yedi Kâfirûn sûresi, yedi Ihlâs-i serîf, yedi Felâk ve yedi Nâs sûrelerini okuyup kendi üzerine veya hastanin üzerine üflemelidir. Bunlari tekrar okuyup hastanin odasina, yatagina, evin her yerine, bahçesine üflemelidir. Insâallahü teâlâ büyüden kurtulur.

4) Bir kimse sabah aksam, Bakara sûresinin basindan dört âyet ve Âyet-el kürsî ile, Âyet-el kürsîden sonraki iki âyeti ve Bakara sûresinin sonundaki üç âyeti okursa, evine seytan girmez. Mecnûnun [Delinin] hastanin üzerine okunursa, iyi olur. Silsile-i Aliyye

5) Yirmi bes kerre Estagfirullah denir. Sonuncusunda ve etûbü ileyh’e kadar okunur. Sonra on bir ihlâs ve yedi kerre Fâtiha-i serîfe ve otuz üç kerre, Allahümme salli ve sellim alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ ali seyyidinâ muhammed okuyup, sevâbi Peygamber efendimizin ve Eshâb-i kirâmin ve Evliyânin rûhlarina ve sonra Silsile-i aliyye denilen büyük âlimlerin isimlerini söyleyip; bu büyüklerin rûhlarina hediyye edilir. Bunlarin hürmetine sifâ vermesi için Allahü teâlâya duâ edilir. Hergün sabah-aksam böyle duâ edilir.

6)Peygamber aleyhisselâmin üç türlü ilaç kullandigi bildirilmistir. Kur’ân-i kerîm veya duâ okurdu. Fen ile bulunan ilaçlari kullanirdi. Her ikisini karisik da kullanirdi. (Mevâhib) Kur’ân-i kerîmin ve duânin te’sir etmesi için ba’zi sartlarin gözetilmesi lâzimdir. Okuyanin veya yazanin ve hastanin buna inanmasi, hastanin zararli olan gidalardan, süpheli ilâçlardan perhiz etmesi, sicaktan ve soguktan sakinmasi lâzimdir. Okuyan kimsenin, i’tikâdinin bozuk olmamasi, haram islemekten, kul hakkindan sakinmasi, haram ve habîs sey yiyip içmemesi ve karsilik olarak ücret almamasi sarttir.

Hadîs-i serîfte buyuruldu ki: (Allah’i unutarak, gafletle edilen duâ kabûl olmaz.) [Tirmizî] Duâ, ba’zi ilâçlar gibidir. Allahü teâlâ dilerse te’sir eder. Ya’nî te’sirini Allahü teâlânin verdigine inanmalidir! Hadîs-i serîflerde buyuruldu ki: (Dert-belâ gelince, Hz. Yûnus’un duâsini okusun! Allahü teâlâ onu muhakkak kurtarir.

Duâ sudur: “Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke, innî küntü minez-zâlimîn.”) [Hâkim] (“Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh” okumak, 99 derde devâdir. Bunlarin en hafifi sikintidir.) [Hâkim] (Allah, istigfara devâm edeni, her sikintidan, her dertten kurtarir, ummadigi yerden riziklandirir.)

Her nekadar ak veya kara, Büyü yapmak Allaha sart kosmadir ve ebedii cehennem ile cezalandirilacakdir…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: baglama@baglamadualari.gen.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba