Genel

Beşiktaş satılık evler, satılık daire, kiralık dükkan;

 

Tarihe ev sahipliği yapmış olan Beşiktaş başta Barbaros Hayrettin Paşa olmak üzere, bir çok Padişahın ve sultanların vazgeçemediği Beşiktaş koyu, en son olarak da Mustafa Kemal Atatürk’ün gözbebeği olmuştur.

Böyle bir boğaz manzarasıyla bir kere karşılaştığınız da bir daha bırakmak istemeyeceksinizdir. Durum böyle olunca İstanbul’un en değerli toprakları da, tarihi eserleri de burada toplanmıştır. Çırağan Sarayı ve Dolmabahçe Sarayı da Beşiktaş da bulunmaktadır. Yaşam standartları yüksek olan bu semtte bebek ve Levent başta olmak üzere bir çok alışveriş merkezini, modern yapıları içinde barındırmaktadır. Yaşamaktan zevk alacağınız yerlerden bir tanesi olan Beşiktaş da ev fiyatları biraz yüksek olmakla birlikte bunun karşılığını da vermektedir. Maddi açıdan rahat durumdaysanız Beşiktaş satılık daire almak için hiç düşünmeyin. Modern yapıları tamamen ihtiyaca göre düzenlenmiş olan arayabileceğiniz her şeyi bulabileceğiniz Beşiktaş da, Lüks mekanlar da gözünüzü kamaştıracaktır. Beşiktaş Kiralık dükkanlar da oldukça kullanışlıdır.

Geçmişten günümüze kimsenin vazgeçemediği Beşiktaş da elbette farklı bir şeyler olmalı. Bu farklılığı gözlerinizle de görmek istemez misiniz?

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Daha önce bikaç medyuma hocaya sıkıntımı anlatmıştım hepsi de kesin olur tutar garantili diyerek paramı almadan önce vaatler ettiler. kimisi üç gün dedi kimi bir hafta kimide ay verdi ama sonuç alamadık paramıda geri alamadım boşa gitti derken burak beyle tanıştık gerçekten işini ehli çok profesyonel hizmet veren birisi olduğunu almadım. garanti söz konusu olamaz bu tür işlerde yani insan yaşıyacağı zamanın garantisini veremezken olur kesin tutar diye aç gözlülük yapan sahtekarlara ne demeli. neyseki burak bey böyle biri çıkmadı ümitlerim tükenmişken bana yeniden ümit verdi celbimi yapıp gönderdi Allah ondan razı olsun sabrediyorum okumalarınıda burak bey yapıyor 43 gün oldu ilerlemeler olumlu yönde ve ben sadece taşıyorum üzerimde hiç bir yan etkisini görmedim aksine hayatımın akışı değişti. bunu size kelimelerle anlatamam arkadaşlar yaşamanız gerek. burak beyi kesinlikle tavsiye ediyorum saygılar sevgiler.. 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba