Rızık Ve Bereket İçin Hurma Çekirdeği

Hacdan gelen 1 hurma çekirdeğinin üzerine eüzü besmele ile 7 Ayetel kürsi,3 İhlas 1 Fatiha 1 Vakıa suresi ve 1 defada kaf suresi 9.ayetini okuyup üfleyin.Çekirdeği cüzdanızda taşıyın.Allah’ın izniyle cüzdanınızdan para eksik olmaz.Bolluk ve bereket olur.

Not:Çantanızı ve cüzdanınızı hiç bir zaman yere bırakmayın her zaman yüksek yerde kalsın yoksa paranızın bereketi gider.

Ayrıca 41 tane çörek otuna 1 yasin okuyup evin en yüksek yerine vitrin süsü gibi asın.

Arananlar:hurma cekirdegi buyusu,hurma çekirdeğine okunan dua,hurma çekirdeğini cüzdana koymak,cüzdana hurma çekirdeği koymak,paramın bereketi için dua,hurma çekirdeğinin bereketi,hurma çekirdeği ile yapılan büyüler,hurma çekirdeğine okunan bereket duası,hurmaya okunan dua,çörek otuna okunacak dua
Etiketler:
   9090 Görüntüleme

#Genel Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yorumlar

 1. busra dedi ki:

  Sevdiğim cocugun bni sevmesi için ne yapmalıym

 2. DESTEGÜL dedi ki:

  Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

 3. EYLEM dedi ki:

  arkadaşlar ben burak beyle tanıştığım günden beri mutluyum neden diyecek olursanız

 4. İLSEL dedi ki:

  Sevgilim sürekli başka kadınlarla konuşuyordu her seferinde yakalıyorum özür diliyor tekrar affediyorum çünkü onu çok seviyorum artık napıcağımı şaşırdım derken Allah burak hocamı karşıma çıkardı kuantum celbi harmura celbi çalışması yaptırdım şimdi herşey tam istediğim gibi okumaları zaten burak hocam yapıyor çok etkili süper sonuç kesinlikle tavsiye ederimmm