Biten bir aşı aynı heyecanla aynı şiddetli aşk ile tekrar başlatmak zordur. Ancak bunun için uğraşırken Yüce Allah’a dua ederseniz hakkınızda hayırlısı ise dileğiniz olacaktır.

İlk önce ……… oğlu/kızı …… beni sevsin bana bağlansın diye niyet edilir.

sonra

Ya vedud ya rauf ya kavi her gece 500 defa,

Ya vedud ya semi ya kavi her gece 300 defa

Tesbihleri çekilir. Arkasından,
La ilahe illallahü, vahdehü la şerike leh lehül mülkü ya vedud, ya rauf ya cami, ya semi ya kavi 300 defa tesbih edilir.

Niyete bağlı kalarak dua edilir. Dileğiniz gerçekleşinceye kadar her gece devam edilecek.

Arananlar:ya vedüd ya kavi ya cami
Etiketler:
   2583 Görüntüleme

#Aşk Duası Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yorumlar

  1. Oltun Çanga dedi ki:

    Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

  2. GÜLİZAR dedi ki:

    Dostlar bende yaptırdım evet aynen öyle burak hoca dürüst saygı değer birisidir güvenilir medyum arıyorsanız burak hocayı tek geçerim. Ben eski sevgilimi kendimden sogutmak için yaptırdım sonuncu günündeyim şu anda hiç bir şekilde aramıyo etkisini gördüm çok şükür. Hocamla da iletişim halindeyiz güzel birşey bu. E-mail: baglama@baglamadualari.gen.tr

  3. GÜRER dedi ki:

    Benimde peşime takılmış manyak bi adamdan kurtuldum her seferinde gelip geçerken bana laf atıp korkutucu hareketlr yapan manyağı artık görmüyorum bile. Tabi hocamızın sayesinde çok korkuyordum bu adamdan işlerin uzayacağından büyüyeceğinden korkuyordum ama Burak beye çok teşekkür ediyordum