Royal Enfield Motorcycle, photographed by Renjith Sasidharan

Muhabbet için kuranı kerimden bir çok dua okuyabiliriz. Ayet-el Kürsi de bu dualar içersin de etkili olanlardan biridir. Rabbimiz inşallah istediğiniz muhabbeti size verecektir.
7 gece boyunca her gece 170 kere Ayetel kürsi okunur ancak her 10 da bir kere ”es elüke eciybu tevekkelü ya hüddam entü vesvisel vesvesete fiy kalbi ve fissuduri filan ibni filan bil muhabbeti vel aşkı ve şehaveti ve vagtefu hatta yercia aleyye fiy hazihil leyleti vadribuhü bis suyufi vel harabi ve eykazuhü ve semmu ve arrefehu ismi lehü hatta yercia aleyye bi hakkı hazihis ayetiş şerifeti” okunacak ” ey bu ayetin hüddamı ismini söyledigim şu kişinin muhabbetini aşkını şehvetini bana bagla eger uyuyorsa uyandır kalbine ve gögsüne vur benim vesvesemi ver ona ve bu işi bu gece yap yarın bayramım bu gecede arefe olsun ” tercümesii bu sekılde..

Arananlar:kuranda muhabbet ayetleri,quranda mehebbet duasi,ayetel kürsi ile aşık etmek,quranda 10 mehebbet ayesi,ayetel kursi ile aşık etme duası,dua ile bağlamak,kurandaki ayetlerle aşık etme duası,kuranda aşk duası,kuranda geçen sevgi duaları,kurandaki muhabbet ayetleri
Etiketler:
   6841 Görüntüleme