Aşk Duası

Aşk acısına ne iyi gelir

Bu dua aşk acısı çeken arkadaşlarımıza tavsiyemdir. Yüce Allah gerçek olan aşklara yardım eder. Onlara hayırlı hayatlar bağışlar. Siz hiçbir zaman ne olursa olsun isyan etmeyip Allah dua etmelisiniz. Size tavsiye uygulamamı anlatayım.
üzel bir şekilde boy abdesti alırız.2 rekat sessiz bir yerde yalnız bulunmak kaydıyla namazımızı şu şekilde kılarız.önce hacet namazı diye niyet ederiz sonrada 1.rekatta bir fatiha,1 amenerresuluyu olkuruz.sonra 2.rekata kalkınca yine bir fatiha 3 ihlası şerifi arka arkaya okuruz.böylece 2 rekat namazı tamamlarız.ikinci niyeti şöyle yaparız..yarabbi şu arzu etmiş olduğum kişinin muhabbeti vs.diyerek..ondan sonra aşağıda belirtmiş olduğum duayı ve diğerlerini şu sıra ile okuruz.1 ayetel kürsi 3 ihlası şerif 3 salavatı şerife.yasini şerifi okumaya başlarız.1.mübine gelince aşağıda belirtmiş olduğum duayı 3 defa okuruz.2.mübine gelince yine 3 deafa okruz.bu işlemi 7. mübine kadar devam ettiririz.eğer bu üçlü okumadan bir netice alamadık ise aynı terkibi yine tazeleriz.bu defada 7 kez bu duayı tekrarlayarak okuruz.eğer bu da netice vermez ise duayı 40 defa okuruz.ve neticesini alarak sevindirici sonuçlar alırız.ağır bir işlemdir fakat sonuç sevindiricidir.okunacak dua budur…..bismillahirrahmanirrahim.menyeşfa şefaaten haseneten yekunlehu nasibün minha..ve men yeşfa şefaaten seyyieten yekun lehu kiflün minha.vekanallahu ala külli şeyin mukıta..veiz huyyitüm bi tehiyyetün fe heyyu bi ahsene minha.evruddu ha,innallahe kane ala külli şeyin hasiba..allahu lailahe illa huve la yecme anneküm ila yevmil kıyameti la reybe fiyh ve men esdek minellahu hadisa…duası bu arkadaşlar ve kaynakta en son diyorki bu işlem neticesinde ol kimsenin o şahsı görmeden sabrı ve kararı kalmaz behemal görmek ister.ol kimse zindan içinde olsa bile görmek ister.temizliğe gayet dikkat edilmelidir.bu işlemi 3 gün 3 kere okuya 3gün 7 kere okuya 3 gün 40 kere okuya.bu işlemleri yapan kimse vallahil azim zincire vurulan olsa dahi yanına gelir…mücerreptir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba