Kocanızın Başka Kadınlara Bakmaması İçin Büyü | Baglama Duaları
Medyum Burak
Medyum Burak

Kocanızın Başka Kadınlara Bakmaması İçin Büyü

17 Ocak 2012 | | Bağlama Duaları | Yorum Yok

Eşinizin ya da sevgilinizin size, evine ve çocuklarına bağlılığını sağlayan; dışarıda gözü olmasını önleyen ve sizin görüşlerinize göre hareket eden biri olmasını sağlayan bağlama büyülerini ******lara gitmeden kendiniz de yapabilirsiniz.
Eşinizi kontrolünüz altında tutmak, kendi görüşlerinize göre yönlendirmek hatta size karşı gelmesini engellemek için eşek dili ile bağlama büyüsünü yapabilirsiniz. Elem Tere keyf Suresini okuduğunuz eşek dilini haşladıktan sonra ekmeğe sürerek eşinize yedirirseniz size boyun eğecek ve sözünü dinleyecektir.
Eşinizin itaatkar olmasını sağlayan bir diğer büyü ise sicim ile yapılır. Kırkbir kere düğüm atacağınız sicimi eşinizin geçeceği bir eşiğin altına saklayınız. Eşiniz o eşikten geçtiği an sizin emrinize amade olacaktır. Ancak sicime atacağınız her düğümde eşinizin adını söyleyerek ….’ın dilini böyle bağladım demelisiniz.
Her birine tek tek besmele çektiğiniz kırkbir tane buğday tanesini bir tavuğa yediriniz. Tavuğun her yediği tanede eşinizin adını söyleyerek …’ın dilini bağladım. Bir daha bana karşı gelmesin ,her dediğimi kabul etsin dediğiniz andan itibaren büyü etkili olacaktır.
Aldatılan kadınların en çok tercih ettiği, etkisi kuvvetli bir büyü olan, koca bağlama büyüsüdür. Başka kadınlarla cinsel ilişkisi bulunan kocanızın iç çamaşırından bir parça alarak eski bir mezara gece gömülür. Gömerken kocanızın adını söyleyerek …. bu kabirde yatan ölü gibi benden başka kadınlar için ölü gibi olsun dedikten sonra kocanız sizin dışında hiç bir kadına ilgi duyamayacak, duysa dahi ilişkiye giremeyecektir.

Arananlar:dil bağlamak için dua,kocanın dilini bağlamak için dua,dil baglama duaları,dil baglama duası,ağız dil bağlamak için dua,kocanın başka kadınlara gitmemesi için dua,agiz baglama duasi,eşek dili büyüsü nasıl yapılır,eşek dili,sicim büyüsü

Medyum Burak


Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!Design by: Sosyetiq.Com. Turkce Duzenleme Wptema.com

Copyright © 2010 Baglama Duaları

YAZILAR (RSS) | Sitemap | Ping Destekelen Siteler: medyum