Royal Enfield Motorcycle, photographed by Renjith Sasidharan

Söz geçiremediğiniz, sizi hiç dinlemeyen ve kötü alışkanlıklarından bir türlü vazgeçmeyen kimse için hazırlanan etkili bağlama yöntemlerinden birisidir. O kimsenin size aşk ve muhabbet ile bağlanması yönünde hazırlanır. Sözünüzden çıkmaz sizi dinler ve isteklerinize razı gelir. Bir de bu uygulama için niyet edilip okunması gereken dualar vardır. Dilerseniz aşağıdaki duayı … vaktinde … kere okuma yapabilirsiniz. Dua şu şekildedir:
Ene abdüke ibnü abdike, ibnü emetike, fîkabdatike. Nâsiyetî biyedike. Mazın fiyye hükmüke. Adlün fiyye kadâuke. Es’elüke bikülli ismin hüve leke, semmeyte bihî nefseke ev enzeltehû fî kitâbike ev allemtehû ehaden min halkıke ev iste’serte bihî ilmi’l-ğaybi indeke en tec’ale’l-Kur’âne nûra sadrî ve rebî’a kalbî ve celâe hüznî ve zehâbe hemmî.

Arananlar:söz dinlemeyen kocaya okunacak dua,söz dinlemeyen eş için dua,söz dinlemeyen eşe okunacak dua,söz dinlemeyen karı için dua veya muska,kocanın seni dinlemesi için dua,kadının kocasının sözünü dinlemesi için dua,kocani kendine baglama sozunu dinlemesi icin dua,eşin söz dinlemesi için dua,eşin sözünü dinlemesi için dua,esinin lafini dinlemesi icin dua
Yazar
admin
Etiketler:
   1839 Görüntüleme

#Bağlama Duaları Kategorisinden Daha Fazla İçerik