Aşık Etmek

Söz geçiremediğiniz, sizi hiç dinlemeyen ve kötü alışkanlıklarından bir türlü vazgeçmeyen kimse için hazırlanan etkili bağlama yöntemlerinden birisidir. O kimsenin size aşk ve muhabbet ile bağlanması yönünde hazırlanır. Sözünüzden çıkmaz sizi dinler ve isteklerinize razı gelir. Bir de bu uygulama için niyet edilip okunması gereken dualar vardır. Dilerseniz aşağıdaki duayı … vaktinde … kere okuma yapabilirsiniz. Dua şu şekildedir:
Ene abdüke ibnü abdike, ibnü emetike, fîkabdatike. Nâsiyetî biyedike. Mazın fiyye hükmüke. Adlün fiyye kadâuke. Es’elüke bikülli ismin hüve leke, semmeyte bihî nefseke ev enzeltehû fî kitâbike ev allemtehû ehaden min halkıke ev iste’serte bihî ilmi’l-ğaybi indeke en tec’ale’l-Kur’âne nûra sadrî ve rebî’a kalbî ve celâe hüznî ve zehâbe hemmî.

Arananlar:söz dinlemeyen kocaya okunacak dua,kocanin sozunu dinlemesi icin dua,SENİ DİNLESİN DUASI,Kocamın bağlanması icın yabeduh,kocanin sana balilik duasi,kocanın senin sözünü dinlemesi için dua,kocanin sana hemen donmesi uxin okunacak dua,kocanın bağlanması ve sözünü dinlemesi için dua,eşinin sözünü dinlemesi için okunacak dua,esinin soz dinlemesi icin dua
Yazar
admin
Etiketler:
   683 Görüntüleme

#Bağlama Duaları Kategorisinden Daha Fazla İçerik