Her murada okunacak dua | Baglama Duaları
Medyum Burak
Medyum Burak

Her murada okunacak dua

10 Mayıs 2012 | | Genel | Yorum Yok

Her kulun bir dileği vardır. Bu dileğimizin yerine gelmesi için öncelikle kendimiz azimle gayret etmeli. Aynı zamanda yüce Allah’a dua ederek dileğimizin gerçekleşmesini istemeliyiz. Allah inşşalh duanızı kabul eder. Ama denenmiş bir duadır.

Bir kimse abdest alıp 2 rekat namaz kıldıktan sonra kıbleye karşı oturup 1001 defa “Huve’l habibullezi turca şefaatuhu Li_külli havlin mine’l ahvali muktahimi”
manası: o öyle bir sevgilidir ki insanı sıkıntıya boğan her güçlük ve şiddet anında onun şefaati umulur.
Her yüz başında bir defa:
Mevlaya salli ve sellim daimen ebeda daimen ebeda ala Habibike hayri’l_halki kullihimi” demelidir.
1001 kere okunduktan sonra dileğini dilemelidir.Cenab_ı Hakkın reddetmeyeceği kuvvetle muhtemeldir.Tabii hulusi bir kalp ile yalvarmak lazımdır. Arkadaşlar ben bu beyti denedim ve dileğim oldu.arkadaşlarımda denedi onlarında oldu.İnşallah siz de okuyun rabbim karşılıksız bırakmaz.Not: Gece yarısı ypaılması tavsiyedir.

Arananlar:dileğimizin gerçekleşmesi için allah\a dua etmeden önce ne yapmalıyız,sevgiliyle buluşma duası,dileğimizin gerçekleşmesi için allaha dua etmeden önce ne yapmalıyız,dileğimizin gerçekleşmesi için okunacak dua,sevgiliyle buluşmak için dua,1001 defa okunan dua,dileğimizin gerçekleşmesi için dua,dilegımızın kabul olması için dua,rabbimin reddetmeyeceği dua,1001 defa okunan dualar

Medyum Burak


Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!Design by: Sosyetiq.Com. Turkce Duzenleme Wptema.com

Copyright © 2010 Baglama Duaları

YAZILAR (RSS) | Sitemap | Ping Destekelen Siteler: medyum