Ayet-el Kursi ile muhabbet etmek için dua | Baglama Duaları
Medyum Burak
Medyum Burak

Ayet-el Kursi ile muhabbet etmek için dua

09 Mayıs 2012 | | Bağlama Duaları | Yorum Yok

Muhabbet için kuranı kerimden bir çok dua okuyabiliriz. Ayet-el Kürsi de bu dualar içersin de etkili olanlardan biridir. Rabbimiz inşallah istediğiniz muhabbeti size verecektir.
7 gece boyunca her gece 170 kere Ayetel kürsi okunur ancak her 10 da bir kere ”es elüke eciybu tevekkelü ya hüddam entü vesvisel vesvesete fiy kalbi ve fissuduri filan ibni filan bil muhabbeti vel aşkı ve şehaveti ve vagtefu hatta yercia aleyye fiy hazihil leyleti vadribuhü bis suyufi vel harabi ve eykazuhü ve semmu ve arrefehu ismi lehü hatta yercia aleyye bi hakkı hazihis ayetiş şerifeti” okunacak ” ey bu ayetin hüddamı ismini söyledigim şu kişinin muhabbetini aşkını şehvetini bana bagla eger uyuyorsa uyandır kalbine ve gögsüne vur benim vesvesemi ver ona ve bu işi bu gece yap yarın bayramım bu gecede arefe olsun ” tercümesii bu sekılde..

Arananlar:ayetel kürsi ile aşık etmek,ayetel kursi ile aşık etme duası,dua ile bağlamak,kuranda muhabbet ayetleri,kuranda geçen sevgi duaları,kuranda geçen muhabbet duaları,kuranda ağız bağlama ayeti,kuranı kerimde aşık etme duası,içinde ayetiş şerifeti geçen aşk duası,Kuranda gecen baglama duaları

Medyum Burak


Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!Design by: Sosyetiq.Com. Turkce Duzenleme Wptema.com

Copyright © 2010 Baglama Duaları

YAZILAR (RSS) | Sitemap | Ping Destekelen Siteler: medyum