Aşık Etmek

Muhabbet için kuranı kerimden bir çok dua okuyabiliriz. Ayet-el Kürsi de bu dualar içersin de etkili olanlardan biridir. Rabbimiz inşallah istediğiniz muhabbeti size verecektir.
7 gece boyunca her gece 170 kere Ayetel kürsi okunur ancak her 10 da bir kere ”es elüke eciybu tevekkelü ya hüddam entü vesvisel vesvesete fiy kalbi ve fissuduri filan ibni filan bil muhabbeti vel aşkı ve şehaveti ve vagtefu hatta yercia aleyye fiy hazihil leyleti vadribuhü bis suyufi vel harabi ve eykazuhü ve semmu ve arrefehu ismi lehü hatta yercia aleyye bi hakkı hazihis ayetiş şerifeti” okunacak ” ey bu ayetin hüddamı ismini söyledigim şu kişinin muhabbetini aşkını şehvetini bana bagla eger uyuyorsa uyandır kalbine ve gögsüne vur benim vesvesemi ver ona ve bu işi bu gece yap yarın bayramım bu gecede arefe olsun ” tercümesii bu sekılde..

Arananlar:ayetel kürsi ile aşık etmek,kuranda muhabbet ayetleri,dua ile bağlamak,ayetel kursi ile aşık etme duası,kuranda geçen sevgi duaları,kuranda geçen muhabbet duaları,kurandan muhabbet duaları,kuranda sevgi ve muhabbet ayetleri,kuranda geçen bağlama duası,kuranda geçen en etkili dualar
Yazar
admin
Etiketler:
   1560 Görüntüleme

#Bağlama Duaları Kategorisinden Daha Fazla İçerik